05 Aralık 2021 Pazar
Anasayfa > HABERLER > OSEV'DE 5. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

OSEV'DE 5. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

25.06.2020 23:41 12 14 16 18 yazdır
Osmaniye Sevdalıları Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (OSEV) 5. olağan genel kurulunun ardından göreve seçilen Yürütme Kurulu üyeleri görev bölümü yaptı.
OSEV'DE 5. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda, 5. dönem olağan kongresinde genel kurulca yürütme kuruluna seçilenler tarafından toplantı yapılamadığından dolayı OSEV 5. Dönem Yürütme Kurulu görev dağılımı 24 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 17.00’da Türkiye Muhtarlar Derneği Osmaniye Merkez Mahalle Muhtarları Temsilciliğinde yapılmıştır.


Açılış konuşmasını Türkiye Muhtarlar Derneği Osmaniye Merkez Mahalle Muhtarları Temsilciliği Başkanı Ahmet ÖZENER tarafından  yapılan toplantıda Başkan ve Genel Koordinatörü ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil AVCI’ya yapmış oldukları başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür edilmiş gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmiştir.


İlk gündeme maddesi olan 5. olağan genel kurulda göreve seçilen Yürütme Kurulu üyeleri arasından görev bölümü yapılmış ve oy birliğiyle Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı Ahmet KANDEMİR Osmaniye Sevdalıları Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (OSEV) 5. Dönem Başkanlığına seçilmiş ve yürütme kurulunda görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur.Başkan ve Genel Koordinatör-Ahmet KANDEMİR

Türk Eğitim Sen Osmaniye İl Başkanı

 

Başkan Yardımcısı-Murat Devrim AKSOY

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı

 

Sekreter-Halise ŞEN

Osmaniye Mimarlar Odası Başkanı

 

Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü-Abdullah GİZLİCE

Osmaniye Folklor Araştırma Derneği  (OFAD) Başkanı

 

Mali İşler Koordinatörü-Ahmet ÖZENER

Türkiye Muhtarlar Derneği Osmaniye Merkez Mahalle Muhtarları Temsilciliği Başkanı

 

Eğitim,  Proje,  Yayın Koordinatörü-Hakan ERYOL

Osmaniye Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı

 

Teşkilatlanma Koordinatörü-Çağrı HÖRMET

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV)Başkanı

 

Basın Koordinatörü-Murtaza ÖZER

Osmaniye Ziraat Odası (OZO) Başkan Vekili

 

Dış İlişkiler Koordinatörü-Şenel YILDIZ

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı

 

Mevzuat ve Hukuk İşleri Koordinatörü-Adem KÜPELİ

Osmaniye Kahramanmaraşlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (OSKADER) Başkanı

 

Toplantıda ayrıca OSEV’in ileriki günlerde yapmayı planladığı protokol ziyaretleri planlanmış ve başkanlığını Ahmet ŞANAL’ın yaptığı Türk Ulaşım Sen Osmaniye İl Temsilciliğinin OSEV’e katılması oy birliği ile kabul edilmiştir. Son katılımla OSEV' üye dernek ve kuruluşların sayısı 54 olmuştur.

 

Toplantıda söz alan Osmaniye Sevdalıları Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (OSEV) 5. Dönem Başkanı Ahmet KANDEMİR ise bu zor göreve layık gördükleri için yürütme kurulu üyelerine teşekkür ederek, Bir önceki dönem İsrafil AVCI başkanlığında kurmuş oldukları internet sitesinin geliştirilmesi, hazırlanan projelerin tamamının internet ortamına aktarılması ve özellikle Osmaniye’nin körfeze açılması projesin uygulanabilirliği hakkında yetkililerle görüşmeler yapılması ve yeni projeler üretilmesi noktasında çalışmalar içinde olunacağını açıklamıştır.

 

 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri